Witamy w nowym serwisie informacyjnym

Bieruńscy policjanci zatrzymali groźnego przestępce

pobicie 3-latka w Chełmie Śląskim

Bieruńska policja kryminalna aresztowała mężczyznę ściganego na podstawie Europejskiego Nakazu Aresztowania od 2016 roku. Udało im się schwytać osobę, która unikała sprawiedliwości przez lata, zmieniając swoje miejsce zamieszkania i wygląd oraz udając członka własnej rodziny. Zaskoczony mężczyzna nie przewidywał, że jego ucieczka przed prawem zakończy się zatrzymaniem.

Oskarżony odpowiada za spowodowanie śmiertelnego wypadku pod wpływem alkoholu lub innych substancji psychoaktywnych oraz za kradzież. List gończy za nim został wydany w 2016 roku przez sądy w Tychach i Mysłowicach, a od 2017 roku był również poszukiwany na mocy Europejskiego Nakazu Aresztowania. Dodatkowo, mężczyzna miał nieodbyty kilkuletni wyrok więzienia. W środę, po niemal ośmiu latach intensywnych poszukiwań, kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Bieruniu namierzyli go w Tychach i dokonali aresztowania. Następnie, zatrzymany został przetransportowany do aresztu śledczego.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Zobacz także

Pogoda

Kursy walut

Komentuj z klasą!

Udostępniamy możliwość komentowania naszych postów, co nie znaczy, że tolerować będziemy tutaj: spam, mowę nienawiści, słowa uważane powszechnie za wulgarne, treści o charakterze erotycznym lub rasistowskim. Administrator zastrzega sobie prawo do usuwania treści, które mogą być krzywdzące, obraźliwe lub przesycone przemocą. PS. Pamiętaj. Nikt w internecie nie jest anonimowy. Dziękujemy!