Witamy w nowym serwisie informacyjnym

BIERUŃ. Piłkarskie półkolonie z Bieruńską Akademią Piłkarską

półkolonia w Bieruniu

Półkolonie dla dzieci pełne atrakcji, sportowej rywalizacji i zabawy – BAP PIAST GOL zaprasza dzieci na do udziału w półkoloniach, które odbędą się w dwóch terminach – lipcowym i sierpniowym. Warto się pospieszyć, gdyż ilość miejsc jest ograniczona. W półkoloniach mogą wziąć udział dzieci spoza klubu. 

Jak podkreślają organizatorzy półkolonie organizowane są dla wszystkich dzieci, które uwielbiają dobrą zabawę i przygodę, a nie znoszą nudy. – Z nami spędzisz świetny tydzień, bo praca z dziećmi i młodzieżą to nasza życiowa pasja. Program mamy bardzo elastyczny, bo będziemy mocno bazować na grupie, która się stworzy, gwarantujemy, że pomysłów nam nie zabraknie – informują w BOK PIAST GOL.

Wakacyjne półkolonie zaplanowano w dwóch terminach. I turnus będzie się odbywał od 11 do 15 lipca i II turnus od 22 do 26 sierpnia. Codziennie w godzinach od 9.00 do 16.00 na dzieciaki czeka moc atrakcji. W programie przewidziano m.in.: basen i „wodne bitwy”, gry terenowe z zagadkami w stylu Sherlocka Holmesa, gry ruchowe oraz zabawy sportowe w różnych dyscyplinach sportowych. 

Każdy uczestnik półkolonii otrzyma gadżet odzieżowy, wyżywienie (obiady i owoce, woda bez ograniczeń) a także zostanie objęty ubezpieczeniem. Koszt półkolonii to 600 zł. 

Co trzeba zrobić, żeby zapisać dziecko na półkolonię z BAP Piast Gol Bieruń? 

1. Zadzwonić pod nr 663 380 681 (liczba miejsc ograniczona!)
2. Wpłacić zaliczkę (300 zł.)


Wszystkie szczegóły dostępne są >> TUTAJ <<

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Zobacz także

Pogoda

Kursy walut

Komentuj z klasą!

Udostępniamy możliwość komentowania naszych postów, co nie znaczy, że tolerować będziemy tutaj: spam, mowę nienawiści, słowa uważane powszechnie za wulgarne, treści o charakterze erotycznym lub rasistowskim. Administrator zastrzega sobie prawo do usuwania treści, które mogą być krzywdzące, obraźliwe lub przesycone przemocą. PS. Pamiętaj. Nikt w internecie nie jest anonimowy. Dziękujemy!