Witamy w nowym serwisie informacyjnym

POWIAT. Dzielnicowy bliżej Ciebie. Poznaj swojego dzielnicowego

radiowóz policyjny

Dzielnicowy to taki policjant pierwszego kontaktu. Dba o porządek i bezpieczeństwo w Twoim rejonie. Jest blisko mieszkańców i ich problemów, które pomaga rozwiązywać. Dlatego warto mieć kontakt z dzielnicowym. Teraz dzięki aplikacji „Polska Policja” możesz mieć jeszcze sprawniejszy kontakt z dzielnicowym.

Aplikacja dostępna jest w wersji desktopowej i mobilnej. Dzięki zakładce „Śląski Dzielnicowy”, każdy mieszkaniec ma możliwość poznania dzielnicowego ze swojego terenu oraz sprawdzenia informacji dotyczących jego rejonu służbowego. Aplikacja umożliwia także zapoznanie się z udostępnionymi przez dzielnicowego aktualnościami, wdrożonymi przez niego akcjami i planami priorytetowymi. Teraz każdy szybko znajdzie kompletne informacje kontaktowe o swoim dzielnicowym i łatwo nawiąże z nim kontakt.

Co należy do zadań dzielnicowego?

  1. prowadzenie rozpoznania przydzielonego mu rejonu służbowego pod względem osobowym, terenowym, zjawisk i zdarzeń mających wpływ na stan porządku i bezpieczeństwa publicznego;
  2. realizowanie zadań z zakresu profilaktyki społecznej;
  3. realizowanie zadań z zakresu ścigania sprawców przestępstw i wykroczeń;
  4. kontrolowanie przestrzegania prawa powszechnie obowiązującego oraz przepisów prawa miejscowego.

Wykaz dzielnicowych z miasta Bierunia, Lędzin, Imielina, Chełmu Śląskiego, gminy Bojszowy znajduje się >> TUTAJ <<

źródło: KPP Bieruń, wikipedia.pl

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Zobacz także

Pogoda

Kursy walut

Komentuj z klasą!

Udostępniamy możliwość komentowania naszych postów, co nie znaczy, że tolerować będziemy tutaj: spam, mowę nienawiści, słowa uważane powszechnie za wulgarne, treści o charakterze erotycznym lub rasistowskim. Administrator zastrzega sobie prawo do usuwania treści, które mogą być krzywdzące, obraźliwe lub przesycone przemocą. PS. Pamiętaj. Nikt w internecie nie jest anonimowy. Dziękujemy!