Witamy w nowym serwisie informacyjnym

BOJSZOWY. W sobotnie popołudnie utrudnienia w ruchu

utrudnienia w ruchu Bojszowy 9 lipca 2022

W związku z zaplanowanym VI Świerczynieckim Biegiem Ulicznym w dniu 9 lipca br. w gminie Bojszowy w godzinach popołudniowych wystąpią utrudnienia w ruchu. Oprócz biegu zawodnicy wezmą również udział w rywalizacji Nordic Walking. 

O godzinie 16.00 (start) na ulice wybiegną biegacze VI Świerczynieckiego Biegu Ulicznego o Puchar Wójta Gminy. To już szósta edycja wydarzenia, cieszącego się dużym zainteresowaniem. 

Bieg odbędzie się ulicami: Klubową (start), Barwną, Krętą, Wiklinową, Korzenicką, Cichym Kącikiem, Dąbrową, Brzozową, Trzcinową, Barwną, Klubową (meta).

Zawody Nordic Walking odbędą się ulicami: Klubową (start), Barwną, Krętą, Społeczną, Graniczną, Sierpową, Szkolną, Barwną, Klubową (meta).

W biegu i zawodach w Nordic Walking mogą startować zawodniczki i zawodnicy, którzy ukończyli 16 lat

Obie rywalizacje sportowe mają się zakończyć o godzinie 18.00. Organizatorem wydarzenia jest Ochotnicza Straż Pożarna Świerczyniec.

Organizatorzy liczą na wyrozumiałość kierujących i gorący doping zawodników!

źródło: gmina Bojszowy 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Zobacz także

Pogoda

Kursy walut

Komentuj z klasą!

Udostępniamy możliwość komentowania naszych postów, co nie znaczy, że tolerować będziemy tutaj: spam, mowę nienawiści, słowa uważane powszechnie za wulgarne, treści o charakterze erotycznym lub rasistowskim. Administrator zastrzega sobie prawo do usuwania treści, które mogą być krzywdzące, obraźliwe lub przesycone przemocą. PS. Pamiętaj. Nikt w internecie nie jest anonimowy. Dziękujemy!