Witamy w nowym serwisie informacyjnym

CHEŁM ŚLĄSKI. Prymusi otrzymali wyróżnienia. Najlepsi dostali bony na 1000 zł.

absolwenci szkół podstawowych w Chełmie Śląskim

Wójt Gminy Chełm Śląski – Stanisław Jagoda złożył gratulacje absolwentom chełmskich szkół podstawowych, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce. 

W roku szkolnym 2021/2022 najwyższą średnią 5.0 i wyższą oraz wzorowe zachowanie, zdobyli absolwenci: Amelia Balasińska, Antonina Krzystanek, Konrad Tomczak (SP nr 1) oraz Michał Brzenk, Zofia Kula, Kinga Szpitalny, Julia Tuszyńska (SP nr 2). Prymusi otrzymali od wójta książki i dyplomy.

W gronie absolwentów SP nr 1 znalazł się także Illia Linets. Jest to jedyny uczeń pochodzenia ukraińskiego, który zdawał egzamin ósmoklasisty. Illia został wyróżniony przez Stanisława Jagodę dyplomem oraz książką na pamiątkę swojego pobytu w gminie Imielin i naukę w szkole.

A kto został „Primus Inter Pares”? Decyzją Grona Pedagogicznego najlepszymi absolwentami w Szkole Podstawowej nr 1 zostali Antonina Krzystanek, a w Szkole Podstawowej nr 2 Zofia Kula.

Powód do radości mają uczennice, które otrzymały dodatkową nagrodę w postaci karty podarunkowej Media Expert o wartości 1000 zł. Teraz mogą samodzielnie wybrać dla siebie idealny upominek za najlepsze wyniki w nauce. Oprócz uczniów na gratulacje mogli liczyć także dyrektorzy i nauczyciele.

A my życzymy wszystkim uczniom, nauczycielom i rodzicom bezpiecznych i udanych wakacji!

źródło: Chełm Śląski

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Zobacz także

Pogoda

Kursy walut

Komentuj z klasą!

Udostępniamy możliwość komentowania naszych postów, co nie znaczy, że tolerować będziemy tutaj: spam, mowę nienawiści, słowa uważane powszechnie za wulgarne, treści o charakterze erotycznym lub rasistowskim. Administrator zastrzega sobie prawo do usuwania treści, które mogą być krzywdzące, obraźliwe lub przesycone przemocą. PS. Pamiętaj. Nikt w internecie nie jest anonimowy. Dziękujemy!