Witamy w nowym serwisie informacyjnym

POWIAT. Tyskie Targi Pracy i Przedsiębiorczości

Tyskie Targi Pracy

Już 19 maja na Stadionie Miejskim w Tychach odbędą się targi przedsiębiorczości. To szansa dla poszukujących pracy na znalezienie zatrudnienia. Podczas wydarzenie dostępne będą również oferty pracy dla obywateli Ukrainy zamieszkujących miasto Tychy i powiat bieruńsko-lędziński. 

Targi odbędą się w dniu 19 maja 2022 roku, od godz. 10.00 do 13.00 na Stadionie Miejskim w Tychach przy ul. Edukacji. Udział w Targach Pracy jest całkowicie bezpłatny.

W programie targów oferty pracy pracodawców oraz agencji pośrednictwa pracy, dla obywateli Polski i cudzoziemców, w tym obywateli Ukrainy.

Wsparcia udzielą:

  • Powiatowy Urząd Pracy w Tychach, również działający w urzędzie punkt konsultacyjny do spraw zatrudniania cudzoziemców
  • Młodzieżowe Centrum Kariery w Tychach.

Podczas Targów będzie można dowiedzieć się także jak założyć działalność gospodarczą.

Pomogą w tym pracownicy:

  • Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Tychach
  • Urzędu Skarbowego w Tychach
  • Wydziału Ewidencji Działalności Gospodarczej Urzędu Miasta Tychy.

Organizatorem Targów Pracy i Przedsiębiorczości jest Urząd Miasta Tychy, Okręgowa Izba Przemysłowo-Handlowa w Tychach, Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna Podstrefa Tyska, Cech Rzemiosł i Przedsiębiorczości w Tychach oraz Powiatowy Urząd Pracy w Tychach.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Zobacz także

Pogoda

Kursy walut

Komentuj z klasą!

Udostępniamy możliwość komentowania naszych postów, co nie znaczy, że tolerować będziemy tutaj: spam, mowę nienawiści, słowa uważane powszechnie za wulgarne, treści o charakterze erotycznym lub rasistowskim. Administrator zastrzega sobie prawo do usuwania treści, które mogą być krzywdzące, obraźliwe lub przesycone przemocą. PS. Pamiętaj. Nikt w internecie nie jest anonimowy. Dziękujemy!