Witamy w nowym serwisie informacyjnym

CHEŁM ŚLĄSKI. Mężczyzna uderzył w twarz 3-latka. Dziecko straciło przytomność

pobicie 3-latka w Chełmie Śląskim

Agresywny lędzinianin, który 29 czerwca uderzył w twarz spacerującego z opiekunem 3-letniego chłopczyka w Chełmie Śląskim trafił do aresztu. Dziecko straciło przytomność, opiekunowie byli w szoku, policję poinformowali kilka godzin po zdarzeniu. Agresywny mężczyzna może trafić do więzienia na 3 lata. 

Pobicie 3-latka w Chełmie Śląskim

Tego dnia opiekunowie trzyletniego chłopczyka nie zapomną do końca życia. W środę, 29 czerwca podczas spaceru z opiekunem, na dziecko rzucił się starszy mężczyzna, który z niewiadomych przyczyn z całej siły uderzył w głowę chłopczyka. Dziecko przewróciło się na chodnik i straciło przytomność. Agresywny mężczyzna uciekł z miejsca zdarzenia. 

Chełm Śląski. Za pobicie 3-latka trafi do aresztu

Policjanci z bieruńskiej komendy zatrzymali 50-letniego mieszkańca Lędzin, a zebrane dowody pozwoliły przedstawić mężczyźnie zarzuty. Pobicie małego chłopczyka i związane z tym obrażenia dały podstawę do zakwalifikowania tego czynu jako spowodowania uszczerbku na zdrowiu i narażenia dziecka na ciężkie uszkodzenie ciała.

Mężczyzna dostał dozór policyjny oraz zakaz kontaktu i zbliżania się do pokrzywdzonych. Może trafić do więzienia na 3 lata. Z kolei sąd może zdecydować o nadzwyczajnym zaostrzeniu kary dla agresywnego 50-latka.

źródło: KPP Bieruń

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Zobacz także

Pogoda

Kursy walut

Komentuj z klasą!

Udostępniamy możliwość komentowania naszych postów, co nie znaczy, że tolerować będziemy tutaj: spam, mowę nienawiści, słowa uważane powszechnie za wulgarne, treści o charakterze erotycznym lub rasistowskim. Administrator zastrzega sobie prawo do usuwania treści, które mogą być krzywdzące, obraźliwe lub przesycone przemocą. PS. Pamiętaj. Nikt w internecie nie jest anonimowy. Dziękujemy!