Witamy w nowym serwisie informacyjnym

CHEŁM ŚLĄSKI. Tragiczny wypadek. Nie żyje motocyklista

chełm śląski śmierć motocyklisty

9 lipca na ulicy Górnośląskiej w Chełmie Śląskim doszło do tragicznego wypadku. Aktualnie przyczyny i okoliczności wypadku pod nadzorem prokuratora ustalają bieruńscy śledczy. Kierujący samochodem 62-letni kierowca samochodu osobowego był trzeźwy. 

Tragiczna śmierć motocyklisty w Chełmie Śląskim 

W wyniku zderzenia samochodu marki volvo śmierć poniósł 35-letni kierujący motocyklem suzuki. Policja wstępnie ustaliła, że kierujący samochodem osobowym próbował wykonać manewr skrętu w lewo na teren posesji i zderzył się zderzył się z motocyklistą. Mimo reanimacji, w wyniku doznanych podczas wypadku obrażeń 35-latek zmarł. 

Choć badanie na miejscu wykazało, że kierujący samochodem był trzeźwy, pobrano od kierowcy krew do badań na zawartość środków psychoaktywnych.

Tragiczny wypadek na DW 780 w Chełmie Śląskim. Nie żyje motocyklista

Na miejscu zdarzenia pracowali – pod nadzorem prokuratora – między innymi policjanci z bieruńskiej drogówki i technik kryminalistyki. Czynności trwały do godziny 17.00, w tym czasie droga wojewódzka nr 780 była całkowicie nieprzejezdna. Kierowcy buly kierowani przez policjantów na alternatywne trasy. Śledczy jak na razie nie określili, z czyjej winy doszło do wypadku. Toczące postępowanie wyjaśni jego dokładne przyczyny i okoliczności. Nadzoruje je Prokuratura Rejonowa w Mysłowicach.

źródło: KPP Bieruń

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Zobacz także

Pogoda

Kursy walut

Komentuj z klasą!

Udostępniamy możliwość komentowania naszych postów, co nie znaczy, że tolerować będziemy tutaj: spam, mowę nienawiści, słowa uważane powszechnie za wulgarne, treści o charakterze erotycznym lub rasistowskim. Administrator zastrzega sobie prawo do usuwania treści, które mogą być krzywdzące, obraźliwe lub przesycone przemocą. PS. Pamiętaj. Nikt w internecie nie jest anonimowy. Dziękujemy!